İnsanlarla İlgili 5 Önemli İpucu   

maxresdefault1- Herkes Birisi olmak ister

Dünyada hiç kimse yoktur ki, birisi olmayı, bir kimliğe sahip olmayı istemesin. En amaçsız, en alçakgönüllü insan dahi başkaları tarafından önemsenmek ister.

2- Kim ne kadar önemsediğinizi bilmeden ne kadar bildiğinizi umursamaz.

Etkili bir insan olmak için onları liderlik yapmadan önce insanları sevmelisiniz. İnsanlar sizin onları umursadığınızı ve kendileriyle ilgilendiğinizi gördüklerinde sizin için besledikleri duygular değişecektir.

3- Herkesin birine ihtiyacı vardır.

Herkesin dostluğa, teşvik edilmeye ve yardıma ihtiyacı vardır. İnsanların kendi başlarına becerdikleri, başkalarıyla çalıştıklarında ortaya koyabilecekleri potansiyele kıyasla neredeyse hiçtir. Başkalarıyla çalışmak insanları sevindirir. Bunun yanında yalnız kovboylar nadiren mutlu insanlardır.

4- Herkes birinin kendisini anlayıp inandığı bir insan olabilir.

İnsanları anlayıp onlara inandığınızda gerçekten onları mutlu eder, onlara yaşama sevinci katmış olursunuz. Üstelik başkalarına kendisini önemli hissettirmek zor değildir.

5- Birisine yardım eden kişi bir çok kişiyi etkiler

Tek bir kişiye verdiğiniz şeyler, onun etkileyeceği tüm insanların hayatına akacaktır. Etkili olmanın doğası çoğalmaktır. Bu sizi de etkiler, çünkü başkalarına yardım ediyorsanız ve motivasyon yeteneğiniz de iyiyse, her zaman verdiğinizden daha fazlasını alırsınız. İnsanların çoğu o kadar minnettar kalır ki, birisi onlara kendilerini özel hissettirdiğinde bunu göstermekten asla bıkmazlar.


[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=ShQNH&webforms_id=11844102″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

.

Yorumunuzu Bizimle Paylaşın!

One comment to İnsanlarla İlgili 5 Önemli İpucu   

  • web tasarım  says:

    Tanıdığımı sandığım insanlarla ilgili;yaşadığım hayal kırıklarını sığdırabileceğim bir heybem yok,işte bu yüzden yüreğim tıklım tıklım dolu + İlave olarak @mesutaykin11 Şöyle düşün. Birisi seni arıyor ve X şahsı ile ilgili bir şey soruyor, sen de "karanlık insanlarla uğraşma" diyorsun.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>